× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Конкурс на кращу вишиванку, концерт та майстер-класи: як у Вінниці відзначатимуть День вишиванки

У четвер 16 травня у Вінниці відзначатимуть міжнародний День вишиванки. На мешканців та гостей міста очікують безкоштовні майстер-класи, концертна програма, тематична фотозона та конкурс на кращу вишиванку. 

Святкування розпочнеться о 16:00 на Європейській площі. Як розповів Vежі Дмитро Мира, директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання», який організовує захід, для участі в конкурсі потрібно прийти на Європейську площу у вишиванці  та взяти участь у фотосесії.

Після цього знімки будуть завантажені на сторінку Facebook Вінницької молодіжної ради. Чия світлина набере більше “лайків”, той і переможе.

Дмитро Мира зазначив, що про призи та дату оголошення переможців стане відомо безпосередньо під час свята. Також, за словами пана Дмитра, на святі можна буде відвідати концерт вихованців Центру підліткових клубів за місцем проживання, що почнеться о 16:00 і триватиме близько 45 хвилин.

Також вінничани зможуть взяти участь у безкоштовних майстер-класах з фейс-арту та хенд-арту (розпису на обличчі та руках – авт.), а також створенні предметів з бісеру. На локації буде розгорнуто тематичну фотозону, присвячену вишиванці.

День вишиванки має на меті збереження українських цінностей, традицій та їх популяризацію серед молоді та населення загалом, – зазначається на сайті міськради, з посиланням  на слова начальниці відділу молодіжної політики міської ради Юлію Мончак.

Читайте також:

Старовинний одяг, вареник та козаки: у Вінниці влаштували ВишиванкаФест. ФОТОРЕПОРТАЖ

Родова броня: вінничани про свої вишиванки, які носять не лише на свята

«В Україні ніколи не було «вишиванок»: як створити справжню вишиту сорочку і чому це неможливо з українських матеріалів

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору