× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Комунальники захистили «Міні Вінницю» парканом та міркують над платним входом. ФОТО

У Центральному міському парку Вінниці та зокрема на локації «міні-Вінниця» – перші «втрати».

Під час відзначення Дня міста було пошкоджено одну з мініатюр – «Арку». Про це розповів керівник міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» Микола Залецький.

  • Під час Дня міста нашу локацію відвідало дуже багато людей. У результаті – поламана «Арка» та витоптаний рулонний новесенький газон. І це попри охоронців, які слідкували за людьми та просили бути обережними, – говорить Микола Володимирович.

Читайте також: Стати вище Вежі: у Центральному парку відкрили “Міні Вінницю”

Також очільник «Зеленбуду» повідомив, що пошкоджена «Арка» буде замінена на нову, хоча вже зараз видно, що “дірку” дещо підлатали:

 

Від випадків вандалізму в парку не допомагають ні камери спостереження (які, чомусь, встановлені так, ніби “заховані” за опорами освітлення, через що мають значно більш звужений кут огляду), ані поліцейські, які тут були на День міста, однак сьогодні в обід ми не помітили жодного “копа”.

Чутки, що нібито саме через цей випадок комунальники вирішили обносити мініатюри парканом – керівник підприємства спростував та пояснив, що огородити «міні-Вінницю» планували ще із самого початку, згідно із проектом, просто зробити це до Дня міста фізично не встигли.

Наразі ж «Зеленбуд» обговорює доцільність введення платного входу на локацію «Міні-Вінниця».

  • Скільки коштуватиме вхід та чи взагалі буде платним – поки не можу сказати, бо це питання саме вирішується.

Також Микола Залецький запевнив, що інших випадків вандалізму чи необережності не зафіксовано. Водночас VежА помітила частково відірвані стрілки годинника на копії Вежі Артинова, а ще раніше повідомлялося про зникнення “чоловічка” з ґанку копії будівлі ОДА – станом на сьогодні його там немає.

Фото Андрія Завертаного

             

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору