× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Комунальники просять автомобілістів не заважати прибирати сніг

Сніг, який почався сьогодні близько обіду, вже вивів на вулиці Вінниці комунальників та снігоприбиральну техніку. Понад 600 двірників та близько 40 одиниць техніки розчищають дороги та розсипають протиожеледну суміш. 

За прогнозами синоптиків, рясний сніг йтиме й завтра, 15 січня. Наразі комунальні служби працюють на вулицях міста у повному складі: прибиральники розчищають дороги та зупинки громадського транспорту та посипають дороги протиожеледними засобами, повідомляє Вінницька міська рада.

За словами директора департаменту житлового господарства Романа Фурмана, нині на прибудинкових територіях почали роботу 630 двірників та 21 одиниця тротуарно-прибиральної техніки. Також на вулицях Вінниці працює близько 20 одиниць прибиральної техніки, якї обробляють проїжджу частину протиожеледними засобами, аби уникнути утворення шару криги.

Пізніше працівники шляхового управління розчищатимуть сніг на вулицях, а поки що вони прибирають зупинки громадського транспорту та тротуари.

Важливо, щоб водії не залишали свої автомобілі вздовж проїжджої частини, аби припаркований транспорт не заважав розчищати дороги. Також додамо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ та організацій прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору