Комунальники-хабарники: на Вінниччині викрили групу злочинців, що заробляли на державних закупівлях

На Вінниччині група комунальників систематично вимагала та отримувала хабарі за право підприємств виконувати підрядні роботи. Прокуратура Вінницької області вже скерувала до суду відповідний обвинувальний акт стосовно організованої злочинної групи.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області, було встановлено, що службовці одержували неправомірну вигоду від підприємців та суб’єктів господарювання шляхом надання переваги у ході проведення державних закупівель та подальшої відмови у підписанні актів виконаних робіт щодо їх якості та повноти.

Зазначено, що спільно з регіональним Управлінням захисту економіки та слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області – зловмисників (керівника, головного інженера та майстра дільниці комунального підприємства одного з районів області) було затримано наприкінці березня.

За результатами здійснених слідчих дій та на підставі зібраних доказів – зазначеним особам інкриміновано 8 фактів одержання неправомірної вигоди на загальну суму майже 120 тисяч гривень.

Дії осіб кваліфіковано як такі, що передбачено частиною 3 статті 28, частиною 3 статті 368 КК України. Осіб відсторонено від займаних посад та обрано їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Хабарникам загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору