Командна грація: у Вінниці відбудеться чемпіонат України з естетичної гімнастики

23-24 вересня відбудеться чемпіонат України та Всеукраїнський турнір з естетичної гімнастики. Це вже вп’яте Вінниця прийматиме близько 350 учасників з 9 областей країни.

  • Естетична гімнастика у Вінниці розвивається лише в одній школі – «Темп», – каже тренерка цієї спортшколи, організаторка змагань у Вінниці Світлана Єгорова. – А взагалі це новий вид спорту, якому в Україні лише 10 років.

Як розповіла пані Єгорова, у кожній команді – від 6 до 12 учасників, котрі виступатимуть у шести вікових категоріях: 6-8 років; 8-10 років; 10-12 років; 12-14 років; 14-16 років; 16 років і старші. Від Вінниці виступатиме шість команд, а всього в змаганнях візьме участь 41 команда із Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Києва, Чернігова, Сум тощо.

У естетичній гімнастиці, до речі, оцінюють більше не складність виконаних елементів (як у художній гімнастиці), а красу, виразність та синхронність рухів, адже це командний вид спорту.

Як розповіла пані Єгорова, для спортсменів-переможців попередніх чемпіонатів, участь у такому заході після літа буде проміжним «тренувальним» етапом перед чемпіонатом Європи.

Організовує змагання з естетичної гімнастики фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

Місце проведення: спортивний клуб «Нокаут» (вулиця Батозька, 2). Вхід вільний.

23 вересня, субота:

14:00 – виступи учасників за короткою програмою трьох вікових категорій, починаючи від 12 років.

15:00 – обов’язкова програма для всіх. Також будуть виступи учасників «поза конкурсом» від 4 до 6 років.

19:00 – виступи учасників віком від 16-ти і старше.

24 вересня, неділя:

9:00 – виступи команд-учасниць.

14:00 – парад-нагородження.

Фото skmeteor.com

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору