× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Колишнього директора підрозділу “45-го заводу” судитимуть за привласнення грошей

Протягом декількох років колишній директор відокремленого структурного підрозділу Державного підприємства “45-й експериментальний механічний завод” разом із посібниками проводив грошові махінації. За цей час встигли завдати збитків на півтора мільйона гривень. 

Прокуратура Вінницької області скерувала обвинувальний акт до суду відносно колишнього директора та фізичної особи-підприємця, що надавала для відокремленого підрозділу бухгалтерські послуги. Зловживаючи своїм службовим становищем, керівник підрозділу державного підприємства та бухгалтер організували схему заволодіння коштами в особливо великих розмірах.

Встановлено, що протягом 2015-2017 років вони безпідставно перерахували понад 1,5 мільйона гривень на рахунки двох підприємців, які раніше були працівниками відокремленого структурного підрозділу. Заволоділи даними коштами, знімаючи їх через банківські термінали самообслуговування.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК України – заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах. За такий злочин передбачено позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору