Кольорові пуфи та офтальмоскопи: на Вінниччині дитсадок перетворили на амбулаторію. ФОТО

Нещодавно у Вендичанах Могилів-Подільського району офіційно з представниками області й кульками відкрили заклад сімейної медицини. Раніше це був дитячий садочок, потім пустка, а зараз тут можуть лікуватися близько 6000 місцевих жителів.

Як повідомляє Вінницька облдержадміністрація, в будівлі відремонтували вікна, покрівлю та стіни.

Навіть попрацювали над інтер’єром – встановили кольорові безкаркасні крісла, як видно із фото нижче.

Звісно, окрім ремонту, в лікувальний заклад завезли медичне обладнання. Зокрема, в амбулаторії є два електрокардіографи, офтальмоскопи, а ще лабораторія та кабінет щеплень.

А в окремих палатах навіть встановили телевізори. Амбулаторія розрахована на 15 ліжок і тут працює троє лікарів.

Незабаром заклад приєднають до електронної мережі охорони здоров’я і придбають новий автомобіль.

А ще у Вендичанах відремонтували дорогу, що веде до селещної амбулаторії.

Цікаво, що нову амбулаторію облаштували в колишніх приміщеннях покинутого дитячого садочка. Так спільними зусиллями обласної та районної рад, департаменту охорони здоров’я ОДА освітній заклад перепрофілювали в медичний  і відкрили для пацієнтів 29 січня.

В амбулаторії зможуть лікуватися майже 6000 вендичан

Як відзначила в.о. головного лікаря Могилів-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Євдокія Цибульчак, в амбулаторії створені всі належні умови для надання медичних послуг, а персонал закладу працюватиме бездоганно, наполегливо та продуктивно.

На Вінниччині протягом 2017 було відремонтовано 73 амбулаторії та 87 фельдшерських пунктів. Джерело: департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

Фото vin.gov.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору