Колона на 18 кілометрів: вінницькі байкери на День Європи влаштували «Загул»

Тисячі учасників Мотофестивалю “Загул” вчора, 20 травня проїхали дорогами Вінниці на честь Дня Європи.

Колона байкерів зупинилася на вулиці Грушевського, де дали змогу усім бажаючим побачити тюнінговані мотоцикли та зробити пам’ятні фото.

     

Один з організаторів“Мотофестиваль Загул” розповів, що захід відбувається вже восьмий рік поспіль. До нього долучаються байкери з усієї України, а також Румунії, Болгарії, Молдови та Білорусії. “На сьогоднішьому дійстві офіційно зареєстровано понад 2000 байкерів. Колона, що прямувала до Вінниці, сягала 18 кілометрів”, – стверджує Вадим, представник ГО “Загул”

 

Подружжя вінничан Роман та Олена є постійними учасниками мотофестивалю. Не зважаючи на дороге утримання байку, роботу та подружні обов’язки, вони завжди знаходять вільний час на улюблене хобі.  Сьогодні їх мотоцикл, як і багато інших, оточили зацікавлені вінничани та гості міста.

Киянка під нікнеймом “Mad Mazuta” відвідує подібні “зльоти” по всій Україні, а сьогодні вперше мала змогу заїхати до Вінниці в рамках заходу. І хоча дівчина приїхала сама, почувається впевнено серед здебільшого чоловічого контингенту. Для неї бути байкером — це спосіб життя, адже працює художником з аерографії, розмальовуючи мотоцикли.

“Це вже другий мій мотоцикл, бо перший мав певні недоліки в керуванні. Плануючи розробку другого, я з товаришем вирішила зробити його страшним, жахливим, і щоб він нікому не подобався. Але вийшло навпаки (Сміється). Раніше набридала увага до мене, але згодом я звикла.”

Сергій та Денис кожного року беруть участь як у мото, так і у авто виставках. Цікавляться електромобілями, але надають перевагу мотоциклам за їх динаміку, драйв та “вітер у волоссі”. На думку Дениса, такий відпочинок після тривалого робочого дня надає сили, спокою, звільнює. Така собі “мототерапія”, де за допомогою засобу пересування можна перетворити бензин на задоволення.

“Байкер байкеру – друг, товариш і брат. Ми спілкуємося з усіма, у нас немає неповаги до інших. Якщо ми зустрінемо на дорозі іншого байкера, то завжди піднімемо руку в привітанні.”, – запевняє Сергій.

На одязі байкерів безліч відзнак, що свідчать про їхню участь в кожному такому з’їзді по всіх містах України.

“Коли зимою сидиш дома, щойно починається мототоксикоз, то значки нагадують тобі приємні спогади про міста, в яких побував і людей, з якими зустрівся”, – продовжує байкер.

Після прогулянки містом, байкери колоною рушили до окремого наметового містечка за Вінницею, де їх вже очікувало музичне рок-шоу.

Автор: Василина Вдовиченко

Поділитись публікацією
Вгору