Кіно з комфортом: у “Родині” утеплили дах та оновлюють глядацьку залу

Найстаріший вінницький кінотеатр, що сьогодні має назву “Родина”, капітально ремонтують. Наразі вже утеплили покрівлю, тривають роботи у глядацькій залі.

За інформацією Вінницької міської ради, роботи на даху кінотеатру завершили ще у серпні. Стелю утеплили плитами з мінеральної вати, зробили пароізоляцію, а також облаштували двосхилу крівлю із металочерепиці. Завдяки утепленню покрівлі можна буде знизити витрати на опалення в холодну пору року, а глядачам буде комфортніше перебувати у кінотеатрі.

Зазначимо, що про наміри ремонту покрівлі кінотеатру стало відомо ще у квітні, з міського бюджету були готові виділити  661 629 гривень. На сайті публічних закупівель переможцем тендеру було визначено ПП “Будівельна фірма Ремс”, які мали виконати роботи за 479 999 гривень. Три інші учасники торгів, які однак пропонували виконати обсяг робіт за меншу суму грошей, були з різних причин дискваліфіковані.

Вже у липні стало відомо, що протягом півтора року кінотеатр “Родина” планують капітально відремонтувати. Відповідне оголошення з’явилось на ProZorro. Переможцем цих торгів також стало ПП “Будівельна фірма Ремс”, бюджет робіт – 1 241 860 гривень за дві черги ремонту.

“Родину” реставрують за понад мільйон двома чергами: перша – восени

Наразі у кінотеатрі також оновлююють глядацьку залу. Як повідомляє Вінниця.інфо, робітники вже демонтували сидіння та невдовзі розпочнуть оновлення підлоги. До речі, сидіння для зали закупили нові – м’які та сучасніші.

Директорка кінотеатру Галина Боднар розповіла Vежі, що найближчим часом у закладі сподіваються отримати й новий екран для показу кінострічок.

  • Ми у залі також укладемо звукопоглинаючі плити. Стосовно технічного обладнання, то нового проектора поки що не буде, а екран плануємо ставити – будемо писати листа до міської ради, аби нам виділили на нього кошти. Наразі роботи стосуються лише зали, тому що ми раніше вже робили частковий ремонт у приміщенні кінотеатру. Коли роботи завершаться, ми ще не можемо сказати, тому що лише першого числа розпочали ремонт.

Зауважимо, що ремонті роботи у 127-річному кінотеатрі розпочалися ще з минулого року –  тоді було проведено капітальний ремонт фасаду з утепленням, відремонтовано вбиральню та кабінет адміністрації.

Фото Андрія Завертаного, Вінницької міської ради та Вінниця.інфо

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією