Кіно по-новому: “Родина” отримає новий екран майже за півмільйона

У вінницькому кінотеатрі “Родина” незабаром з’явится новий екран за майже півмільйона гривень, однак спершу потрібно завершити капітальний ремонт приміщення.  

Відповідний тендер опублікували на сайті публічних закупівель 13 жовтня. На демонтаж старого екрану, придбання та встановлення нового планують витратити 478 255 гривень. Замовником є міське комунальне підприємство “Кінотеатр “Родина”.

Як сказано у тендерній документації, екран Harkness Spectral 300 3D зі спеціальним сріблястим покриттям має бути розміром 21 квадратний метр. Також замінять акустичну систему і кінозалі, зокрема прокладуть спеціальні кабелі та вініпластові труби. Окрім цього встановлять передекранну завісу із чорного оксамиту.

Як розповіла Veжі директорка кінотеатру Галина Боднар, нинішній кіноекран час замінити, адже він працює вже понад 40 років.

  • Я прийшла працювати у кінотеатр 32 роки тому, а екран ще довше тут – йому десь років 45. Новий дуже чекаємо, він буде сучаснішим і кращим.

Нагадаємо, що у вересні у кінотеатрі почали оновлювати глядацьку залу та утеплили дах. За словами Галини Боднар наразі ремонт приміщення кінотеатру виконали наполовину, а тому ще не можна точно сказати, коли вінничани зможуть подивитись кіно на оновленому екрані, сидячи у нових зручних сидіннях.

 

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією