«Казки-горошинки» та зелені корони: маленьких вінничан запрошують на Дитячу суботу

Послухати теплі казки Ірини Савки про дружбу, підтримку, винахідливість та працелюбність і виготовити власну зелену корону зможуть маленькі вінничани вже наступного тижня.

24 червня о 12.00 у книгарні «Є» відбуватиметься традиційна Дитяча субота. Цього разу діти від 5 до 9 років, а також їх батьки зможуть послухати цікаві казочки письменниці Ірини Савки, а згодом позабавлятися на майстер-класі разом із Юлією Білик-Пташинською.

Одна польова мишка якось знайшла маленьку горошинку, але не схрумала, а вкрила її тепленько і чекала весни, щоб посадити горошинку в землю. Отак із неї й проросли ці чарівні «Казки-горошинки», в яких лисичка надумала спекти пасочку, а жабка – заспівати краще самого соловейка. Ведмедики вирішили не спати взимку, а дві бджілки-сестрички готували цілющий мед для дітей. Коротенькі теплі казки Ірини Савки – про дружбу і підтримку, винахідливість і працелюбність – наймолодші читачі зможуть прочитати і самі, й з батьками.

  • Це книга – збірка казочок , головними героями якої є переважно звірі. І події відбуваються у різні пори року. Ми, звичайно, будемо читати літні історії. Справа в тому, що мова тих казок надзвичайно чарівна: мелодійна, багата, образна. Я вважаю, що такі книги варто і навіть необхідно читати дітям для збагачення словникового запасу і формування гарного мовлення, – розповідає організаторка заходу Юлія Білик-Пташинська.

Окрім цього, вона не тільки познайомить дітвору з чудовими літніми історіями, але й допоможе наблизитися до світу природи через цікаві поробки і виготовлення зеленої корони.

  • Корона у нас буде не “принцесяча”, тому хлопчикам теж пасуватиме. До того ж процес творчості немає гендерних обмежень, я обираю універсальні роботи, які будуть цікаві і хлопчикам, і дівчаткам, – говорить організаторка.

Тому 24 червня ніхто з малечі в книгарні не залишиться без власної корони, а всі матеріали для творчості нададуть організатори.

фото: starylev.com.ua

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору