× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

”Казка про зайчика”: у Вінниці слабочуючі діти просто неба зіграють лялькову виставу

Вінничан запрошують на лялькову виставу “Казка про зайчика”, яку зіграють діти з порушенням слуху. Крім цього для всіх охочих влаштують майстер-клас, де навчать співати жестовою мовою.

За кілька днів до Вінниці завітає київська ляльково-театральна студія “Білий Куб”, де грають діти із порушенням слуху. Просто неба на площі Європейській вони покажуть лялькову виставу “Казка про зайчика”, навчать співати жестовою мовою і влаштують для малечі ігри та конкурси з подарунками.

 

“Білий Куб” – перша і поки що єдина ляльково-театральна студія для дітей із порушеннями слуху в Україні. Її заснувала команда ГО “Ми разом” та колектив Навчально-реабілітаційного центру №6 (Київ) у 2016 році, з метою інтеграції світу нечуючих дітей у світ чуючих і навпаки. Театром керують та проводять інклюзивні вистави діти віком 12-15 років, які мають інвалідність по слуху.

Як повідомили організатори, для “Білого Кубу” це буде перший гастрольний тур Україною: після Вінниці, наприклад, вони вирушать до Одеси та інших міст.

Діти з порушенням слуху в Україні значно обмежені в реалізації своїх культурних прав через інформаційну ізоляцію, мовний бар’єр та стереотипи у суспільстві щодо інвалідності, – зазначають організатори. – Наш проект за підтримки Українського культурного фонду розбудовує міст довіри та дружби між різними дітьми. А мета проекту – просувати ідеї інклюзивності в Україні та знищувати бар’єри в спілкуванні між людьми, допомогаючи соціалізуватися дітям із порушенням слуху в суспільстві, розвиваючи їх творчий потенціал.

Вуличну лялькову виставу “Казка про зайчика” покажуть у Вінниці вже цієї п’ятниці, 9 серпня. Початок – о 18:30 на площі Європейській.

Фото – зі сторінки ляльково-театральної студії “Білий куб” у Фейсбуці
Ілюстративне фото – sohu.com

Читайте також: У Вінниці діти з “диво-вушками” влаштували свято, аби показати що глухота – це не вирок. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору