Катакомби, бочки з вином та скриньки із золотом: біля Вежі оновлюють 3D малюнок

Вже майже тиждень вінницькі художники працюють над новим 3D малюнком в центрі міста біля Вежі. Тепер він буде повязаний із концепцією міста. Обіцяють завершити до Дня Європи.

Вінницькі художники Олександр Никитюк, Володимир Ходак та Олександр Марченко вже декілька днів з ранку до ночі працюють в центрі міста над створенням нового 3D малюнка.

Колишній водоспад, на якому так любили фотографуватись туристи, плавно «перетікає» в …катакомби. Один із художників Олександр Марченко розповів, чому малюнок не просто підмалювали, а змінили його вигляд.

  • Ми змінюємо концепцію малюнка під концепцію міста, адже в нас взагалі немає водоспаду. Тому вирішили обіграти таку тематику, як катакомби міста, так як  центр міста, за легендами, знаходиться на катакомбах і на даний момент в соборі навіть проходять екскурсії катакомбами.

Художники наносять нові зображення поверх старого водоспаду, проте ілюзія 3D зберігатиметься, хоча й абсолютно в іншому форматі. За словами художника, працювати із 3D малюнками на великому масштабі дещо важко, адже є багато точних деталей, такі як колони та стіни.

Якщо на старому малюнку можна було опинитися на фонтані, то на новому — «провалитися під землю»

  • В нас буде ілюзія провалу під землю, де будуть побудовані яруси з арками. Також зобразимо бочки з вином, сундук з золотом. Можливо навіть десь будуть привиди, але це вже в подальшій концепції, – говорить Олександр.

Художники мають доробити малюнок до Дня Європи, тому вже близько 5 днів інтенсивно працюють, інколи навіть вночі, щоб зрозуміти, як він виглядатиме в темряві.

  • Наразі працюємо в прискореному темпі, так як дощ трішки змістив нам терміни, але ми все одно весь цей час придивлялись і працювали. Чекали темряви, вимикали світло на Вежі, завішували фонарі темною тканиною для того, щоб повністю створити темноту в центрі міста, аби подивитись як нам розставити мітки і побудувати малюнок.

На даний момент митці працюють над площинами, щоб побудувати окремі елементи, а в подальшому кожен із трьох буде працювати над певною частиною малюнка. Олександр також розповів, що цей малюнок буде триматися довше, адже закріпиться спеціальною речовиною, а всі матеріали для роботи надала міська рада.

Звичайно, наразі катакомби, бочки з вином та золото на малюнку не видно, але до п’ятниці обіцяють завершити.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору