× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Кардіоцентр у Вінниці планують відкрити восени 2020 року

Вже у 2020 році планують ввести в експлуатацію новий корпус регіонального кардіоцентру. Лікарня з’явиться на Хмельницькому шосе і наразі триває активне будівництво. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, нова лікарня запрацює восени 2020 року. У новому корпусі Регіонального лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології можна буде пройти все необхідне обстеження та лікування.

Лікарня матиме сім поверхів та загальну площу 16,5 тисяч кв.м. Кардіоцентр працюватиме щодня та цілодобово, матиме власне діагностичне та приймальне відділення, лабораторію та декілька операційних, 138 звичайних ліжок та шість ліжок реанімації.

До речі, у закладі надаватимуть допомогу не лише вінничанам, а й мешканцям сусідніх областей.

Діючий нині регіональний кардіоцентр було відкрито у 2008 році, коли міським головою був Володимир Гройсман, а кошти на перший ангіограф збирали усім містом. Зазначають, що сьогодні обладнання кардіоцентру вже працює на межі своїх можливостей, оскільки протягом року проводиться понад 2,5 тисячі операцій. Водночас новий корпус створить можливість надавати весь комплекс медичних послуг більшій кількості пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями та врятувати більше життів.

Додамо, що ​12 червня у Вінниці працювала команда Світового банку, яка координує реалізацію субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією», однією зі складових цього проекту є саме будівництво кардіоцентру.

– Коли у 2015 році ми починали співпрацю зі Світовим банком, то ще не знали в якому напрямку підуть реформи в медицині, – зазначив тоді голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. –  Зараз є очевидним, що цей проект має значний позитивний ефект: ми почали реформу зі створення системи первинної медичної допомоги, протягом минулого року та  цьогоріч маємо дуже відчутні зміни в інституті створення сімейної медицини. Система фінансування кардинально інша: створено Національну службу здоров’я України, запрацювали нові інструменти у наданні послуг населенню, і паралельно ми реформуємо і модернізуємо систему надання екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, що будівництво нового корпсу кардіоцентру розпочалось влітку 2018 року.

Читайте також: Будівництво «вийшло із землі»: як у Вінниці споруджують кардіоцентр. ФОТО

Читайте також: У Вінниці тривають роботи з будівництва нового кардіоцентру. ФОТО

Фото з сайту ВМР

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору