Капітальне оновлення: у Вінниці стартував процес реконструкції двох вулиць на Замості

Вчора, 30 січня, департамент комунального господарства та благоустрою міської ради опублікував на сайті публічних закупівель звіт про укладений договір на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітальної реконструкції двох вулиць на Замості – Замостянської та Стрілецької. 

Зауважимо, що на цих вулицях розташовані алеї, які наразі у доволі занедбаному стані. Про наміри влади провести реконструкцію цих вулиць за прикладом, як зробили проспект Космонавтів, міський голова Сергій Моргунов розповів ще восени. Раніше повідомлялось, що благоустрій цих вулиць буде дещо складнішим та дорожчим, адже там розташовані трамвайні колії, тому міська влада має намір звернутися до Фонду регіонального розвитку, аби мати більший фінансовий ресурс.

Тепер МКП “Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури” має виготовити проект та порахувати вартість реконструкції.

Поки що виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію вул. Замостянської (від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського) коштуватиме 1 128 301 грн, а ті ж роботи стосовно реконструкції вул. Стрілецької (від вул. Замостянської до вул. Тімірязєва) майже у 2,5 рази дешевше – 475 739 гривень.

  • Зараз виготовляються проекти, а проведення робіт буде залежати від фінансування. Цього року ми розпочнемо роботи по вулиці Замостянській – оновимо бульвар, облаштуємо зупинки транспорту, будуть нові тротуари та велодоріжки… Тобто будемо так комплексно реконструювати вулицю. Роботи ж по Стрілецькій вже будуть у наступному році, – прокоментував Vежі директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці збираються капітально реконструювати майдан Небесної Сотні

До речі, ми також поцікавились чи не передбачається на тих вулицях облаштування фонтанів, яких стає дедалі більше у місті. Володимир Ніценко відповів, що поки що встановлювати водограї не планували, більше того – там навіть немає достатньо місця, де б можна було облаштувати фонтан. Але наразі розглядають різні варіанти реконструкції алей.

Коли саме розпочнуться роботи ще не відомо, адже варто дочекатися проекту і узгодити фінансування на виконання реконструкції цих двох вулиць.

Нагадаємо, що у Вінниці запланували масштабну реставрацію будівель: за три роки у Вінниці планують оновити дев’ять архітектурних пам’яток. А сьогодні, 31 січня завершився перший етап містобудівного конкурсу на масштабну реконструкцію проспекту Коцюбинського з перспективою розвитку прилеглих територій.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору