× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Калюжі та “Океан Ельзи”: як у Вінниці відбувся “грозовий” концерт Святослава Вакарчука. ФОТОРЕПОРТАЖ

Вчора, 9 червня, у Вінниці в рамках агітаційного туру новоствореної партії Святослава Вакарчука відбувся концерт гурту “Океан Ельзи”.

Кількатисячний натовп, попри зливу, вітер та грім співав і танцював разом з лідером гурту та вже політичним діячем аж до пів на одинадцяту вечора. Оскільки на всій площі Стуса, де й відбувся концерт, спостерігалися калюжі, слухачі мусили “групуватися” й відтак створювалися “острівці” поціновувачів музики та зовсім порожні ділянки.

 

Прикметно, що прямої агітації за новостворену партію “Голос” зі сцени не звучало. Водночас, лідер гурту кілька разів проголосив фрази на кшталт “Все залежить від нас і нашого голосу!”.

Однією з останніх пісень, що прозвучали цього вечора, стала нова композиція під назвою “Човен”, про яку Вакарчук сказав, що мотивом для її написання стали події останніх років в Україні. Під час виконання останньої композиції, якою стала “Все буде добре”, Святослав зійшов зі сцени у натовп й продовжив співати вже серед захоплених поціновувачів творчості гурту.

Зауважимо, що місця для преси, яке зазвичай облаштовують під сценою, цього разу не було, відтак фотографам доводилося з певними складнощами пробиватися до “епіцентру подій” крізь натовп.

Як все було – дивіться на світлинах Марини Сербінович:

  

    

 

 

  

 

 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору