× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Іспанська компанія розробить проект реконструкції системи водопостачання Вінниці

Реконструкція системи водопостачання Вінниці, на яку витратять понад 40 мільйонів доларів кредиту Світового банку, має розпочатися не раніше, ніж за 15 місяців. 

Про це йдеться в повідомленні “Вінницяоблводоканалу”, опублікованому на фейсбук-сотрінці підприємства. У ньому зокрема зазначається, що 3 жовтня відбулася Стартова Нарада з Консультантом – представництвом «Ептіса Сервісіос де Інженеріа, С.Л.» (Іспанія) в Україні, який має здійснити аналіз міської мережі водопостачання та розробити геоінформаційну систему та гідравлічну модель, підготувати проекти для реконструкції мереж водопостачання та водовідведення, реконструкції станції водопідготовки та насосної станції міста Вінниця.

В ході проведених переговорів було наголошено про те, що Консультаційні послуги мають бути завершені протягом 15 місяців. За цей час Консультант має розробити технічні рішення для реалізації наступних завдань:

1. Розробити проектно-кошторисну та тендерну документацію для виконання робіт з реконструкції мереж водопостачання та водовідведення міста Вінниці.
2. Здійснити збір та аналіз даних щодо фізичної та гідравлічної конфігурації, експлуатаційних характеристик та інших аспектів системи водопостачання міста Вінниці з метою розробки єдиної комплексної геоінформаційної системи (ГІС), яка дозволить проводити гідравлічні розрахунки, вирішувати прикладні задачі стосовно обліку та ведення статистики аварій, профілактичних робіт, витрат матеріалів тощо.
3. Розробити декілька сценаріїв щодо станцій водопостачання №2 і №3 та реконструкції комплексу очисних споруд водопостачання реагентного господарства.

За результатами запропонованих сценаріїв КП «Вінницяоблводоканал» прийме найбільш економічно та екологічно доцільне рішення щодо вибору сценарію. Це стане основою для реалізації наступного проекту з розробки проектно-кошторисної та тендерної документації для реконструкції станції водопідготовки та насосної станції міста Вінниця.

Повідомляється, що сума позики для КП «Вінницяоблводоканал» становить понад 40 млн. дол. США, у точу числі:
– 96,6% від позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Угода про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку № 8391-UA від 26 травня 2014 року) – 39,473 млн. дол. США;
– 3,4% від позики Фонду Чистих Технологій (Угода про позику між Україною та Фондом Чистих технологій №TF017112 від 26 травня 2014 р.) – 1,390 млн. дол. США.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору