× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Intermezzo, розділене на двох»: у Вінниці відбудеться «кавове» читання творів Коцюбинського

Учасники «Території Театральної Творчості» читатимуть уривки із оповідань, а також покажуть невеличку сценку за мотивами «Intermezzo», але на сучасний лад і з іншою мораллю.

Осінній літературно-кавовий вечір відбудеться 27 вересня о 16.00 у кав’ярні «Stakan Coffee» (проспект Коцюбинського, 35) і буде присвячений творчості Михайла Коцюбинського. Це перший із заходів, організованих в рамках проекту «Літературні зернята», що має на меті популяризувати українську літературу і каву.

– Осінь – час творчості і затишних вечорів, сама кав’ярня знаходиться на проспекті Коцюбинського, тому вийшли приурочити перший такий кавово-мистецький вечір Михайлу Коцюбинському, – розповідає одна із організаторок, керівниця студії «Територія Театральної Творчості» Анна Вараниця.

Учасники «Території Театральної Творчості» читатимуть уривки із оповідань. А також «розіграють» невеличку сценку за мотивами «Intermezzo», але на сучасний лад і з іншою мораллю, називається «Intermezzo, розділене на двох» (сценарій Анна Вараниця).

Всі бажаючі зможуть теж прочитати щось з творів письменника під час «вільного мікрофону». Захід триватиме декілька годин, а музичного настрою додаватиме дует Шиманських. 

  • Ми придумали девіз цих мистецького-кавових вечорів: «Читай українське, бережи традиції, насолоджуйся кавою», який відображає суть та цілі. Хочемо популяризувати книги серед молоді, а саме українських авторів, показати, що проводити вільний час можна цікаво і з користю, – додає Анна.

Вхід вільний.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору