“Інтер” – на цвинтар”: у Вінниці активісти розповідали про “змову” посадовців заради порятунку “прокремлівського каналу”

У неділю, 15 липня до Вінниці прибули київські активісти організації “Відсіч”, аби провести інформаційну кампанію, метою якої є розповісти містянам про “договорняк” посадовців заради продовження ліцензії телеканалу “Інтер”, який активісти називають “прокремлівським”. 

Так, члени організації розклеїли містом понад півтисячі відповідних листівок відразу в кількох мікрорайонах та розповідали перехожим про те, яким чином канал, котрий називає бійців за незалежність України “фашистськими злочинцями”, продовжив собі ліцензію на мовлення в Україні.

Як повідомив Vежі один з організаторів акції Вадим Кравчик, метою акції було розповісти мешканцям, що продовження ліцензії одіозному телеканалу стало можливе завдяки “змові” вищих посадових осіб країни, депутатів та членів Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. За словами активістів, вони вважають, що продовживши ліцензію “Інтеру”, члени Нацради “брутально порушили закон”, водночас на це не відреагували ні правоохоронні органи, ні Президент.

Як зазначають у “Відсічі”, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення продовжила ліцензію прокремлівському телеканалу “Інтер” на 7 років незважаючи на десятки кричущих порушень “Інтером” українського закону, щодо яких ми направили до Нацради десятки офіційних скарг. У Нацраді заявили, що не продовжувати “Інтеру” ліцензії немає підстав, відклавши розгляд його порушень “на потім”.

За продовження ліцензії проголосували: голова Нацради Юрій Артеменко – квота президента, Сергій Костинський – квота президента, Валентин Коваль – квота президента, Ульяна Фещук– квота президента, Олег Черниш – квота ВР, висунутий екс-регіоналами та Незалежною асоціацією телерадіомовників України, працював на каналі 1+1, Олександр Ільяшенко – квота ВР, висунутий Всеукраїнською асоціацією дитячого та юнацького телебачення, колишній очільник каналу НТН, що входить до Inter Media Group.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору