Інспектори з Гонконгу приїхали на «Вінницьку птахофабрику»: Україна сподівається на новий великий ринок збуту

Вчора, 26 липня, в рамках оціночного візиту Україною делегація Центру з питань безпечності харчових продуктів з Гонконгу перевіряла ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Іноземна делегація перебуває в Україні з 24 по 28 липня з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом харчових продуктів в країні: м’яса птиці, продуктів з нього, яєць та яєчної продукції.

У рамках візиту окрім офіційної зустрічі з керівництвом Держпродспоживслужби, представники делегації мали відвідати Черкаську, Вінницьку та Київську області.

За словами начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимира Павлущика, делегація з Гонконку відвідала Вінниччину вчора, 26 липня.

  • Підприємство, яке вони відвідали в області – «Вінницька птахофабрика». Інспекцією ніби залишилися задоволені, – каже Володимир Павлущик. – Однак офіційні результати будуть відомі пізніше, адже делегація ще не закінчила свій візит в країні.

За інформацією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, гонконгівці інспектують підприємства країни, в тому числі сертифікацію харчових продуктів на експорт. Українська сторона такий офіційний візит, що є першим для країни, розцінює також як відкриття великих ринків збуту харчових продуктів українських виробників.

На офіційному прийомі в Києві

Як повідомляють у Держпродспоживслужбі, під час візиту представники делегації ознайомляться з роботою центрального та територіальних органів, процедурою державного контролю на бійнях, фермах та пакувальних центрах, а також з роботою лабораторної мережі.

Фото latifundist.com, consumer.gov.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору