× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Іноземні та вінницькі артисти влаштують концерт, щоб врятувати серце Руслану Штіну

Допомогти хлопцеві з вродженою вадою серця та послухати виконавців із різних країн світу вінничани зможуть вже цієї неділі.

 20 травня о 18.00 на Європейській  площі відбудеться благодійний концерт задля того, аби допомогти 28-річному Руслану Штіну. Офіційно діагноз хлопця звучить як “Вроджена вада серця. Комбінована аортальна вада з переважанням недостатності. Розшарування висхідної аорти”. Останнім часом стан хлопця значно погіршився і лікарі постановили, що йому потрібна дороговартісна операція –  протезування аортального клапана. Тоді його рідний брат, Юрій Штін, який є активістом нашого Студентського Братства Вінниччини, вирішив організувати благодійний концерт по збору коштів.

Як розповіла Vежі одна із організаторок аукціону Олена Горошинська, всі учасники братства вирішили підтримати ініціативу хлопця.

-Ми всі підтримали його, бо на цей раз дійсно можемо змінити світ – світ однієї конкретної людини – на краще. Певний досвід вже був – цієї весни організовували благодійний концерт в підтримку акції “Серце до серця” в нашому медичному університеті, тож взялися до роботи. Згодом до нас приєднались інші громадські організацій – ВМГО “ФРІ Вінниця”, вінницький осередок “Ukrainian Medical Students Association”, БФ “Подільська громада” і ГО “Гармонія”, Всім їм ми вдячні за підтримку і небайдужість.

На концерті будуть виступати такі артисти і колективи: танцювальний колектив Soul Dance Studio музикальний гурт “ТЮ!”,солістка Марія Маковська, піаністка Ірина Бліц, гітарист Вадим Гончарук, піаністка Оксана Миколенко, від іноземців – солісти Нкосіяба Масуку і Прейшиз, а також танцюристи з Індії Анураг та Комарі Сушма з сольними номерами. На концерті будуть волонтери зі скриньками, куди всі охочі зможуть пожертвувати гроші на лікування Руслана.

За невеликі кошти люди зможуть придбати орігамі-фігурки з передбаченнями чи фігурку з надувної кульки, отримати якісне фото від професійного фотографа у фотозоні, а також зробити мехенді – унікальний малюнок хною. Усі зібрані кошти будуть передані на лікування Руслану.

-Юра Штін також виступить на концерті в підтримку свого брата. Він – талановитий гітарист, пише власні пісні і взагалі являється душою нашого СБВ. Тому допомогти його сім’ї – справа для всіх нас виключно важлива, – додає Анна.

Організатори закликають всіх небайдужих вінничан долучитися до акції та провести гарно час на концерті.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору