Інклюзія та бізнес: вінничан з інвалідністю навчатимуть ставати підприємцями

Навесні у Вінниці стартує безкоштовний бізнес курс для осіб з інвалідністю. Наразі триває реєстрація на участь в десяти тренінгах.  

Бізнес інтенсив відбудеться в рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Курс розроблений для осіб з інвалідністю, які проживають на території Вінницької області і за станом здоров`я можуть навчатися та займатися підприємницькою діяльністю.

А випускниці та випускники тренінгової програми з бізнес навичок матимуть можливість взяти участь у конкурсі стратапів. Для цього необхідно буде презентувати свої бізнес-плани. Грантовий фонд – 38000  гривень на реалізацію стартапу. Крім цього, переможці отримають фахові консультації з ведення бізнесу.

Мета такого проекту – допомогти людям, постраждалим від конфлікту, заснувати чи перемістити малий бізнес.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки USAID. У Вінницькі області проект реалізує ГО «Інформаційно – просвітницький центр “ВІСЬ”».

  • Загалом це буде наша п’ята група в рамках проекту і друга – для людей з інвалідністю, – каже координаторка проекту в області Світлана Дубина. – Дуже успішно всі минулі відбулися.

Читайте також: 13 грантів для нового життя: у Вінниці презентували перші результати програми підтримки переселенців

Серед умов участі в тренінгах – вік 18+. Навчання відбуватиметься у Вінниці, тому організатори відшкодовують витрати на проїзд, а також забезпечують: харчування, роздаткові матеріали та проживання (за потреби) під час навчання.

Щоб стати учасником бізнес курсу необхідно зареєструватися до 20 лютого ТУТ.

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами: 068-932-11-94 або 050-257-42-84 або листом на електронну адресу: eopacvinnytsia@gmail.com.

Фото tavria24.net

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору