Інфекційне відділення лікарні №1 відремонтують за два роки і шість мільйонів

Вінницька клінічна лікарня №1 незабаром отримає оновлене інфекційне відділення. Протягом двох років там планують провести комплексний ремонт приміщення. 

Відповідне оголошення на капітальний ремонт приміщень розмістили на сайті публічних закупівель сьомого квітня. На виконання робіт виділили 6 283 642 гривні.

Зазначимо, що інфекційне відділення Вінницької міської лікарні №1 розраховане на 50 ліжок та лікує пацієнтів з усіма видами інфекційних захворювань, а також є обласним гепатологічним центром.

  • Минуло року вже одне відділення відремонтували, тепер ось наше буде, – розповідає завідуючий інфекційного відділення міської лікарні №1 Анатолій Чорний. – Звичайно на час ремонту ніхто відділення не закриватиме. Це неможливо. Ми так само будемо продовжувати приймати та лікувати пацієнтів.

Згідно із переліком ремонтних робіт, у відділенні оновлять покрівлю, встановлять металопластикові вікна та відремонтують сходи. Окрім цього також встановлять нові світлодіодні світильники. Оновлять мережу водопостачання та каналізації. Подбають також про опалення: прочистять радіатори центрального опалення, встановлять нові чавунні радіатори.

У тендерній документації також зазначено, що роботи необхідно буде виконувати із якісних матеріалів та надати висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи та сертифікати відповідності на використані матеріали, як, наприклад, керамічна плитка, фарба, рубероїд, вікна тощо.

Виконувати ремонтні роботи будуть протягом двох років – до 31 грудня 2018.

Наразі ще до 24 квітня будуть приймати тендерні пропозиції, сам аукціон відбудеться вже наступного дня. І лише після цього розппочнуть ремонтні роботи у лікарні.

Нагадаємо, що раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відкрив нове надсучасне реанімаційне відділення у міській лікарні №1. 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору