Ігри, чай та компліменти по-англійськи: у Вінниці відбудеться вечір Великобританії

У рамках International cultural nigths in Vinnitsya 4 серпня відбудеться знайомство з Великою Британією в цікавій формі. Організатори запрошують вінничан долучитися до пізнавання культури, традицій та мови Туманного Альбіону.

Як розповіла координаторка проекту міжнародних культурних вечорів Марія Підгородецька, уже відбулися вечори Франції та Америки, а родзинкою таких заходів є гості-волонтери  з цих країн.

  • Виникла ідея зробити захід, де людям було б цікаво дізнатися про певну країну та познайомитися з її жителями, які б розповіли про традиції чи звичаї, – каже Марія Підгородецька. – Тому ми вирішили зробити серію таких вечорів різних країн International cultural nights.

Кожен вечір тематично наповнюють програмою із  акцентами на притаманні тій чи іншій країні особливості. Наприклад, на вечорі Франції частували круасанами та дивилися кіно. До речі, кожен такий вечір має невимушений урок іноземної мови.

  • Вечір Великобританії плануємо як завжди розпочати із цікавих фактів та відео про країну, щоб краще познайомитися з нею, – каже координаторка заходу. – Потім буде як урок британської, наприклад, компліменти англійською в ігровому форматі. Предбачений інтернаціональний діалог з гостею, на жаль, не з Великобританії, адже у Вінниці немає таких гостей. Гостя буде з Австрії і вона також підготує щось цікаве. А на частування буде чай та традиція англійського чаювання.

Також будуть активні та інтелектуальні ігри, які полюбляють у Великобританії, рольові розігрування легенд країни, а під завершення можливо переглянуть фільм, якщо вистачить сил і бажання. Адже захід розрахований на три години, без врахування часу на перегляд фільму.

На вечір Великої Британії з класичними європейськими традиціями запрошують усіх охочих вінничан. Вхід – вільний. Початок 18:00. Місце проведення з тематичним лондонським  інтер’єром – Grill Bar UNDERGROUND (вул. 600-річчя, 15).

Фото study.antra-tour.com

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору