× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Ідеї вінницьких айтішників на EGAP CHALLENGE оцінили у 525 тисяч гривень

Вінницькі айтішники зайняли друге та третє призові місця у національному конкурсі ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE. 

it-peremozhzi

Команди також отримали гроші на реалізацію своїх проектів. Загалом – 525 тисяч гривень на чотирьох, повідомляється на сайті конкурсу.

Про вінничан-призерів та детально про їхні розробки VежА вже писала раніше.

Так, 2-ге місце та 200 000 гривень на розвиток свого проекту вінницька команда спеціалістів за продукт «Eco Сitizens» – систему екологічного моніторингу для збору інформації щодо задимленості, рівня забрудненості повітря, температури та інших екологічних показників місцевості.

3-тє місце та по 125 000 гривень отримали також вінничани, й навіть дві команди зі своїми продуктами. «I4C informer for citizens» – сервіс максимально персоналізованого інформування містян про події/новини/пригоди через мобільні додатки.

Друга «бронза» у команди із сервісом для контролю витрат на комунальні платежі жителями будинків з метою економії ресурсів «bldng».

Вже не призові місця, але все одно «у виграші» залишились ще кілька вінницьких команд. Так, приз у 50 000 гривень отримала команда, що розробила сервіс «Транслітерація міст», який направлений на виправлення неправильних назв населених пунктів та забезпечення їх правильності використання в інтернеті.

Приз у 25 000 гривень також виграла команда-розробник «Електронного історичного архіву» – проекту створення електронної бази фондів архівів України.

Зазначимо, що партнерами проекту EGAP CHALLENGE є компанії-лідери ІТ сфери: IBM, Cisco Systems, De Novo, Intel.

EGAP CHALLENGE – одна з ініціатив програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа, Фондом Innovabridge, Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за підтримки Швейцарської Конфедерації.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору