× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Художники з восьми країн світу змалювали Вінницю на своїх полотнах. ФОТО

Мистецький проект “Кращий художник” відбувався протягом дев’яти днів з п’ятого по дев’яте червня, і залучив представників Киргизької Республіки, Таджикистану, Узбекистану, Грузії, Вірменії, Китаю, Росії та України. Галерея Арт-шик прикрасила свої стіни 80 найкращими картинами художників, які змальовували Вінницю та її околиці. 

«Перший, тогорічний пленер показав, що потрібно розширювати кордони, місця, та програму. Другий пленер вийшов таким, як мріялось, тому що з’їхалось 8 країн, які писали не тільки місто Вінницю, а й нашу Подільську землю. Учасники побували в області- Бар, Тульчин, Немирів. У нас є прекрасні потужні місця, які можуть «напоїти» енергією.»- розповідає мистецтвознавиця, та арт-директорка галереї Арт-шик Оксана Колісніченко.

Всі учасники пленеру отримали відзнаки- премії, медалі, ордени. Переможцем події став харківський художник Валерій Шматько, якого нагородили грошовою премією та надали можливість безкоштовної виставки у галереї Арт-шик.

Учасники були задіяні в  лекціях від провідних художників, майстер-класах та виставках. Художники знайомились з містом, відвідували культурні місця Вінниці та Вінницької області, ділилися своїми здобутками, напрацюваннями та прийомами.

«Це школа майстерності, де кожен художник може поділитися своїм баченням, своєю філософією»- додала пані Оксана.

Не залишилась поза увагою китайська художниця Чи Шаотін, яка провела власний майстер-клас аквареллю та вразила незвичним баченням.

 «Традиційна техніка, китайський погляд, і те, як вона показала нашу Вінницю- це нетрадиційно, та по новому.»- розповідає Оксана Колісніченко.

Серед представлених робіт глядачам запам’яталась робота Олесі Рибченко.

«Роботи Рибченко відрізняються своєю подачою. ЇЇ авторська техніка дуже фактурна і декоративна, яскрава. Я думаю, що Рибченко всім дуже сподобалась.»

Експозицією серед 80 найкращих полотен, які були відібрані за результатами мистецького планеру можна буде насолодитись до 18 вересня у галереї Арт-шик. Вхід вільний.

Організаторами події є народний художник України Володимир Козюк, Вінницька міська рада,  безліч спонсорів та співорганізаторів.

  

Фото Ольги Мірошниченко

 

Автор: Дарія Марущак

Поділитись публікацією
Вгору