× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниця у День міста перетворилася в театр

Вистави театру ляльок, костюмовані фотосесії, музика Верді та Штрауса у виконанні оркестру муздрамтеатру Садовського – такий креативний подарунок зробили актори на День народження Вінниці.
Так, обласний театр ляльок на Майдані Небесної Сотні презентував ветеранів театральної сцени – ляльки 50-х, 60-х, 70-х років, котрі побували на Сорочинському ярмарку. На них лише можна було дивитися. А от сучаснимим ляльками, які нині використовуються у виставах, можна було навіть гратися.

_DSC6096

– Наш театр працює з ляльками-маріонетками, тростинними ляльками, ляльками-рукавичками, паркетними ляльками. Ми намагаємося подарувати нашим глядачам як вистави за мотивами казок – для малечі, так і філософські притчі для дорослих, як от “Стариган з крилами”, – каже головний режисер театру Олександр Свіньїн.

Поки актори розважали малечу виставою “Теремок”, театральні студії розгорнули костюмерну опен-ейр: безкоштовно можна було приміряти на себе образ дами гоголівських часів і зробити яскраві фото.

_DSC6347

Актори обласного академічного муздрамтеатру ім. Садовського продемонстрували, що вміє не лише грати на сцені, а й співати. Із ними “Місяць на небі…” виконувала вся театральна площа.

_DSC6058

Згодом на всю потужність загримів театральний оркестр. У його віртуозному виконанні прозвучав “Жокей” Джозефа Штрауса, “Тарантелла наполітана” Джузеппе Росіні, “Застільна пісня” Джузеппе Верді. На завершення музичної частини оркестр зіграв “Марш Радецького” Іоганна Штрауса.

А фінальну крапку на відкритій сцені поставив народний театр “Сьоме небо”, подарувавши виставу “Над часом”.

Фото Сергія Немирівського

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору