× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Хто і що може зробити?»: у Вінниці продовжать обговорення майбутнього парку «Хімік»

У вівторок, 26 червня, у парку «Хімік» відбудеться  чергова зустріч-обговорення «Розвиток парку «Хімік»: хто і що може зробити?».

На  заході, що відбудеться вже завтра, експерти «планують представити результати вивчення громадської думки щодо створення парку та розповісти про підсумки розгляду цієї інформації на депутатській комісії.

Після цього, як зазначають організатори, у дискусійній формі буде визначений «обсяг роботи» для майбутнього розвитку парку, перелічені можливі форми участі мешканців та сформована група «Активний парк», яка має розпочати роботу вже у липні.

Нагадаємо, що 10 квітня вінницьких урбаністів з «Інституту розвитку міст» та близько 2 сотні містян зібрало бажання створити повноцінний парк.

Тоді, розпочавши громадські обговорення просто неба, протягом двох годин жителі району, за участі працівників «Інституту розвитку міст» , з’ясовували слабкі та сильні сторони території парку та  досліджували, як на парк впливає оточення. Учасники обговорень нарахували п’ятнадцять різних категорій користувачів та детально описали їх потреби.

Читайте також: Перезавантаження “Хіміка”: як дві сотні людей спільно вирішували долю парку. ФОТО

Дослідники сподіваються на не менш активну участь громадян у наступних етапах розробки Концепції парку «Хімік», ніж вона була у квітні, і сподіваються спільними зусиллями створити на Замості неповторну рекреаційну зону, яка максимально врахує інтереси мешканців.

Обговорення розпочнуться завтра, 26 червня на території парку « Хімік» о 18:00.

Читайте також: У Вінниці здійснять урбан-аналіз парку “Хімік” та розроблять його нову концепцію. ГРАФІКА

Автор: Марина Седракян

Поділитись публікацією
Вгору