Хочеш в садочок – видаляй Mail.ru: міськрада звертається до вінницьких батьків

Міська рада звертається до вінницьких батьків, діти яких перебувають в черзі до садочку, з проханням замінити контактну електронну адресу, якщо вона зареєстрована на російському сервісі mail.ru.

Про це повідомляє Вінницька міська рада на своїй Facebook-сторінці.

«Оскільки в Україні ввели заборону провайдерам надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет до ряду російських  ресурсів,  в тому числі «mail.ru», батькам, які вказали таку електронну пошту під час реєстрації дитини до садочку, потрібно внести зміни в свої дані», – йдеться в повідомленні.

«У такому випадку батькам потрібно створити нову поштову скриньку і надіслати на адресу dnz@vmr.gov.ua , додавши номер свідоцтва про народження дитини, стару та нову електронні адреси. Це дозволить своєчасно інформувати батьків про зміну статусу заявки», – каже директор департаменту освіти Оксана Яценко.

 

Як відомо, днями було прийнято рішення РНБО про блокування в Україні низки інтернет-сервісів, зокрема соціальних мереж “Однокласники” та “Вконтакте”, пошуковика “Яндекс” та групи сервісів “Mail.ru”. Санкції також торкнулися низки російських банків, афіакомпаній та інших підприємств.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору