× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Хіти “ВВ” та народні пісні: у Вінниці виступить Олег Скрипка у супроводі НАОНІ

18 березня о 19.00 в Будинку офіцерів відбудеться концерт лідера гурту «ВВ» Олега Скрипки у супроводі Національного оркестру народних інструментів.

Під час концерту можна почути відомі хіти Олега Скрипки, наприклад «Весна» чи «Країна мрій», а також народні українські пісні в новому оркестровому аранжуванні від Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ).

 

— Ці музичні інтерпретації засвідчать давню істину про те, що українська безмежно хітова мелодика є основою для десятків світових хітів, — говорять організатори.

НАОНІ Оркестра – провідний творчий колектив України, переможець Битви оркестрів в Україні та Молдові. Оркестр відіграв більще 5 000 концертів на всіх континентах, а також був учасником міжнародних мистецьких фестивалів та різного роду свят.

Як йдеться в анонсі, НАОНІ Оркестра вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Колектив є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти. Їхні виступи вражають наявністю на сцені одночасно більше 40 народних інструментів.

—  Виступ Олега Скрипки – це унікальне поєднання авторської інтерпретації народного стилю, шаленої енергії та безмежної харизми. Добре знайомі композиції пролунають у новому, об’ємному звучанні. А емоції Олега Скрипки та професіоналізм артистів оркестру НАОНІ, у поєднанні із проникливістю народних інструментів, не залишать байдужим нікого, — додають організатори.

Квитки на концерт коштують від 190 до 590 гривень. Придбати їх можна ТУТ.

Фото: Країна Мрій

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору