× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Гурт Vivienne Mort везе до Вінниці новий «Досвід»

«Досвід» — це лише другий в історії гурту повноформатний альбом. Перший виходив п’ять років тому і мав назву «Театр Pipino». Після цього команда з фронтвумен Даніелою Заюшкіною писала лише міні-альбоми «Готика» (2014), «Filin» (2015), «Rosa» (2016).

Вінниця почує гурт 11 травня о 19.00 у Вінницькій обласній філармонії в рамках всеукраїнського туру на підтримку нового альбому «Досвід».

  • Я б сказала, що йдеться про мій досвід, але хочу, щоб альбом розглядався ширше. У кожного з нас є час, протягом якого ми практикуємо різні речі. Усвідомлення своїх практик і стає нашим досвідом. Мені здається, цей альбом нічому не присвячений – це просто альбом. Загалом я приношу мало користі людям. Досвід своїх днів я певним чином вкладаю у пісні. Люди їх потім слухають, і кожен думає про щось своє – розповіла фронтвумен гурту Даніела Заюшкіна виданню bit.ua

Vivienne Mort у Вінниці: «У цьому місті люди швидше стають близькими»

Запис альбому тривав приблизно рік. До нього увійшли пісні, створені в період з 2015 по 2017 рік. Накопиченням, зведенням та мастерінгом займався Сергій Любинський (студія Revet Sound). В альбомі можна почути флейту, дудук і, звичайно, традиційні для гурту клавішні.

  • Мій улюблений трек на альбомі – «Я і так одна». Думаю, це одна з моїх головних пісень взагалі. Вона про те, що мені вдається відчувати, коли я не «сплю». Ми живемо окремо один від одного і прощаємося ще до того, як зустрілися. А «сплю» я, тому що так легше жити у світі, де всі колись помруть. Так легше пережити несправедливість. Ми навіть з рідними сваримося, бо в глибині душі знаємо, що доведеться прощатися, але нічого не можемо змінити. Слова «Я і так одна, не забирай» значать «не забирай людей, яких мені дав». Я б хотіла, щоб у наступні дні мого життя люди не помирали, – говорить Даніела.

 

Творчість Vivienne Mort люблять та тепло сприймають не тільки в Україні, а й за кордоном, зокрема у Польщі, де гурт мав три концертні тури. Слухачів підкорюють глибокі змістовні тексти, відвертість під час виступів та неймовірна щирість, безпосередність і артистизм вокалістки. Вона завжди намагається встановити контакт із кожним та кожною, хто прийшов на концерт.

Довідка: Vivienne Mort – український інді-рок гурт, заснований вокалісткою та авторкою музики і текстів Даніелою Заюшкіною. У березні 2017 солістка Vivienne Mort стала переможцею у номінації «Вокалістка року» у премії “Селекція” від радіостанції “Джем ФМ”. Гурт увійшов до топ-20 найпрослуховуваніших українських артистів рейтингу разом з «ВВ» і Pianoбой. Вони знімають кліпи в Індії та регулярно беруть участь у найбільших фестивалях України: Respublica, ZaxidFest, Файне Місто, Бандерштат, Lviv Acoustic Fest, Razomfest, Gogol Fest, Atlas Weekend, Koktebel Jazz Fest та багатьох інших.

Квитки на концерт від 150 до 400 гривень.

Фото Ольги Мірошниченко, відео з каналу гурту на Youtube

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору