Громадських активістів та волонтерів Вінниці кличуть на «смачний фестиваль»

15 жовтня у Вінниці відбудеться фестиваль-пікнік «Громадська кухня», на який запрошуються представники громадських організацій, волонтери, активісти та інші зацікавлені вінничани.

Фактично фестиваль є відкритим майданчиком для неформального спілкування, обміну історіями успішних проектів та просто – кулінарії.

Як розповів співорганізатор події, Олександр Шемет, мета заходу – знайомство та спілкування учасників.

  • Ціль – зібрати учасників різних існуючих та активних громадських організацій. Так ми поглянемо один одному у вічі. А ще – це просто спілкування у неформальній обстановці. Ми із партнерами домовилися, що кожна організація готуватиме свою страву і пригощатиме усіх інших, в тому числі гостей. Безкоштовно.

Олександр Шемет прогнозує одразу кілька «родзинок» програми: наприклад, створення спільного «сендвічу», який по-своєму прикрашатимуть усі учасники. Також організатори очікують на долучення до акції вінницької поліції.

До вінницьких байкерів «докопалася» поліція, а потім… подарувала торт. ФОТО

Окрім кулінарної частини події, можна буде долучитись й до приготування напоїв – зокрема планується почавити виноград, вином із якого можна буде пригоститись згодом.

  • Ще буде така рубрика «Наші невдачі», де громадські організації не вихвалятимуться своїми досягненнями, а навпаки – розкажуть про те, як свого часу їм доводилось вирішувати ті чи інші проблеми, чому було так. Поділяться власним досвідом та почують про шлях інших, – додає Олександр Шемет.

Також буде організовано щось на кшталт кінотеатру, де можна буде переглянути стрічки, які певним чином пов’язані із діяльністю учасників фестивалю.

  • А ще на подію запросимо музикантів. Бо спілкування – то добре, а ще краще – робити все гучно та весело, – говорить пан Шемет.

Подія розпочнеться о 12:00 на площі перед Соціально-культурним волонтерським центром «Блокпост Підкова» (поруч із колишнім кінотеатром «Росія») – вулиця Соборна, 4. Скільки часу триватиме фестиваль – достеменно невідомо. «Допоки громада не захоче додому» – коментують організатори.

Для отримання детальнішої інформації можна звертатись до Олександра Шемета чи СКВЦ «Блокпост Підкова».

Вже відомо, що серед учасників та партнерів заходу – вело та байкерська спільноти міста, КВН-щики, БФ «Подільська громада», театри історичної реконструкції.

Головні організатори фестивалю: Соціально-культурний волонтерський центр «Блокпост Підкова», Департамент культури Вінницької міської ради, музей Михайла Коцюбинського.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору