× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Гройсман: цього року стартує приватизація держпідприємств через Prozorro

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час відкриття пам’ятника “Щедрику” в Тульчині на Вінниччині 8 червня, заявив, що цьогоріч розпочнеться масштабна приватизація державних підприємств через систему Prozorro.

– Це буде відкрита та надійна система. Цьогоріч ми плануємо отримати від приватизації держпідприємств близько 20 мільярдів гривень, – заявив голова Уряду.

Що стосується великих підприємств стратегічного значення, Гройсман запевнив, що їхня приватизація буде відбуватися за участі авторитетних радників світового рівня.

Окрім того Володимир Гройсман заявив, що його заява про готовність піти у відставку у випадку, якщо парламент не підтримає питання створення Антикорупційного суду, була серйозна.

– Тим, хто мене знає, відомо, що якщо я щось сказав – це серйозно. Питання створення антикорупційного суду – це питання довіри. Довіри людей до влади. Мені важливо, аби влада створила механізми, щоб можна було жорстко карати хабарників. Якби це було неможливо – це означало, що я не міг лишатися на цій посаді. Для мене важливо зберегти “розкіш” чесно дивитися людям в очі, – сказав очільник Кабміну.

Нагадаємо, що сьогодні в Тульчині Вінницької області відкриється оперний фестиваль просто неба OperaFest Tulchyn. Повну програму фестивалю можна прочитати за цим посиланням.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору