Гройсман створив «Вінницький індустріальний парк»

Вінницький індустріальний парк розгорнеться на площі 60 гектарів, залучить у регіон понад 300 мільйонів інвестицій та створить близько 7000 робочих місць. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту до Вінниці 15 липня.

Відповідний документ про створення Вінницького індустріального парку було підписано 15 липня главою українського уряду. Копію розпорядження Володимир Гройсман урочисто передав міському голові Вінниці Сергію Моргунову під час прес-конференції, присвяченої відкриттю у Вінниці найбільшої в Україні біопаливної котельні.

This slideshow requires JavaScript.

Під час заходу мер Сергій Моргунов зазначив, що індустріальний парк вже починає споруджуватися та нагадав, що нещодавно було закладено символічний «перший камінь» у фундамент заводу холодильного обладнання корпорації UBC Group, котра утримує 13% світового ринку холодильного обладнання. Як повідомлялося, після початку роботи заводу на повну потужність у 2020-му році він забезпечить вінничан щонайменше 1,5 тисячею робочих місць.

Фото Андрій Завертаний

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору