× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Гройсман обіцяє додатково 15 мільярдів на охорону здоров’я і до 40 кардіоцентрів по всій країні до кінця року. ФОТО

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час свого робочого візиту до Вінниці 15 листопада повідомив, що в проект бюджету на наступний рік закладається програма, котра передбачає збільшення на 15 мільярдів гривень витрат, призначених на галузь охорони здоров’я.

За словами голови Уряду, відповідний проект бюджету вже пройшов опрацювання і може бути винесений на голосування до Верховної Ради вже наступного пленарного тижня.

 – Первинна медицина вже сьогодні відчуває зміни: лікарі отримують вищу зарплату та додаткову мотивацію для роботи. Їхня зарплата вже цього року зросла в два-три рази. А з 1 липня (наступного року – ред) – ми зможемо перейти на таку ж систему, що стосується діагностики. Ситуація буде вирівнюватися. Нам потрібно завершити перетворення наших закладів медицини на неприбуткові комерційні організації, – сказав Гройсман у Вінниці.

Окрім того прем’єр-міністр пообіцяв, що в наступному році в країні відкриють ще 13 кардіоцентрів, на кшталт такого, який нещодавно з’явився у Вінниці. З його слів за два попередні роки вдалося створити 26 таких медичних установ. Таким чином протягом трьох років в Україні з’явиться до 40 нових та сучасних кардіоцентрів по всій країні.

Детальніше про візит Володимира Гройсмана до Вінниці читайте в наших наступних матеріалах.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору