× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Грандіозна мотоколона, ЄвроСоборна та приїзд Порошенка і Гройсмана: у Вінниці почалося святкування Дня Європи. ФОТОРЕПОРТАЖ

По обіді 19 травня вінницькі вулиці заповнилися тисячами людей: ще до офіційного початку святкування Дня Європи усе середмістя – у натовпах вінничан і туристів. 

Основні події вже розгортаються на вулиці Соборній та Майдані Незалежності: центральна вулиця перекрита для руху транспорту, тут розташувалося багато тематичних фотозон та просторових інсталяцій. Упродовж усієї вулиці над головами вінничан розвішені величезні прапори країн Євросоюзу.

Більшість з них присвячені культурі Європейського союзу: музиці, живопису, літературі та кіно. Люди фотографуються біля величезних арф, поблизу гігантсього напису JAZZ з підсвіткою, біля карети, яку поставили поблизу музею моделей транспорту, або ж просто на пуфах.

Також на Соборній – виставка сучасних та старовинних автомобілів, автомобільних двигунів у розрізі та військової техніки.

А на площі Ліверпуль вже розминаються волинщики.

Приблизно годину тому в місто заїхала грандіозна колона мотоциклістів – учасників мотофестивалю “Загул”: лише в одній частині мотопараду було кілька сотень байкерів.

Близько 13:20 на Майдан Незалежності прибули Президент України Петро Порошенко та очільник уряду Володимир Гройсман: їх відразу обступили діти, які, вочевидь, стануть учасниками рекордного масового танцю, що відбудеться вже о 14:00 на Майдані Незалежності. Очікується виступ очільника держави та голови Кабміну з головної сцени міста. У зв’язку з прибуттям перших осіб держави, у всьому центрі міста дуже багато працівників спецслужб.

Як триватиме сьогодні День Європи у Вінниці – читайте у детальній програмі святкування.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору