× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Гранатометниця Анастасія: історія вінничанки, яка кинула кікбоксинг та пішла в полк Богуна. ФОТО

Ресурс “Калинівка City” опублікував історію про Анастасію Чмихал: молоду дівчини, яка вчилася грати на скрипці, успішно займалася кікбоксингом, працювала в Польщі, та зрештою – вирішила стати нацгвардійкою.

“Завдяки активним гендерним змінам, що розпочалися у Національній гвардії України у нинішньому році, тепер для жінок відкриті майже усі «чоловічі» спеціальності. Якщо раніше жінки могли проходити  службу переважно на посадах медиків, зв’язківців, бухгалтерів, діловодів і кухарів, то тепер вони можуть бути водіями, гранатометниками, кулеметниками, снайперами, кінологамиГранатометницею у Калинівському полку імені Івана Богуна служитиме Анастасія Чмихал”, – пише видання.

Як йдеться в публікації, Анастасія приєдналася до лав Національної гвардії України місяць тому. “Вона уже встигла привернути увагу до себе під час показових виступів новобранців після церемонії прийняття присяги. Анастасія стала першою дівчиною, яка брала участь у таких виступах – досі виступали тільки хлопці”.

“Під час цих виступів нацгвардійці демонстрували прийоми рукопашного бою, володіння зброєю, давали відсіч умовним хуліганам. Разом з хлопцями Анастасія показала групу прийомів зі зброєю, а потім доволі невимушено  розправилась з трьома нападниками, чим викликала неабиякий захват у глядачів”, – йдеться в публікації.

Анастасія розповідає, що досягти гарної фізичної форми їй допоміг десятирічний досвід кікбоксингу та боїв без правил. Перед цим дівчина кинула заняття гри на скрипці. Сьогодні фізичні навантаження у військовій частині для дівчини зовсім не складні. 

“Анастасія кілька разів робила спроби піти на службу, але щоразу їй відмовляли. Вийшло аж з п’ятої спроби.

Ще кілька місяців тому Анастасія працювала у Польщі. Але власник підприємства почав згортати виробництво. І вона вирішила, що якщо так доля складається, то повернеться в Україну і спробує підписати контракт на військову службу.

– Виробництво у Польщі закрилось, я повернулася в Україну, а через кілька днів після повернення мені зателефонували з військової частини і запросили на службу. Видно, тут знали про моє бажання, – розповідає новоспечена гранатометниця.

Така, здавалось би,  незвична для дівчини військова спеціальність зовсім не страшить Анастасію. Вона, загартована спортом, готова до випробувань і фізичних навантажень.

– У мене весь час було прагнення стати військовим, ніде більше я себе поки не бачу, – каже дівчина“, – пише “Калинівка City”.

Читайте також: Ті, що врятували український Харків: «Ягуар» розкриває таємниці спецоперації

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору