× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Гра престолів” та “World of Warcraft”: у Вінниці оркестр Lords of the Sound влаштує “фентезійний” концерт

24 лютого о 19:00 в Будинку Офіцерів симфонічний оркестр Lords of the Sound за участю хору виконає музику із дивовижного світу фентезі, об’єднаних під однією тематичною назвою «Music is Coming» . 

Lords of the Sound – сучасний симфонічний оркестр, який впроваджує нову оркестрову культуру. На початку 2014 року оркестр був заснований продюсером колективу Андрієм Новаторовим у партнерстві з диригентом Віталієм Саражинським. Величезне бажання грати музику сучасних композиторів, що творять у сфері кіноіндустрії, а також відсутність на той момент подібного репертуару в існуючих оркестрах зробили свою справу. Та Lords of the Sound відмінно заповнили цю прогалину. Склад оркестру – це талановита молодь, що пройшла конкурсний відбір та довела своє право творити в одному з найкращих Європейських колективів. На даний момент репертуар оркестру складається з більш, ніж 300 композицій різних жанрів та напрямків.

У Вінниці в рамках програми «Music is Coming» вони виконають композиції із таких фільмів, як «Гра Престолів», «Вікінги», «Месники», «Чудо-жінка», «Аліса в країні чудес», Аватар, «Володар перстнів», «Ван Хельсінг», «Хроніки Нарнії», «Варкрафт», «Астерікс та Обеліск», «Пірати Карибського моря», «Велика стіна», а також не обійдеться без найяскравіших представників комп’ютерних ігор: Skyrim, World of Warcraft, Assassin’s Creed, Mortal Kombat, The Witcher, League of Legends.

– Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історією, декораціями, та об’єднує їх одне – вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. В реальності, в якій є місце казкам та міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, які не піддаються відомим законам фізики. Чи то інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування в ньому неймовірно захоплює. Та без музики картина не була б довершеною, – пишуть в анонсі організатори.

Відомо, що Lords of the Sound вже декілька років намагаються формувати нове уявлення про оркестр. Кожен їхній виступ це ще й окрема п’єса. Колектив відіграє більше, ніж 50 концертів на рік, тому постійно працює над новими програми, аби охопити більше інтересів потенційних слухачів. Таким чином вони прагнуть залучити молодь до сучасної класики та оркестрової музики.

У Вінниці участь у концерті також братиме хорова капела Academia.

Квитки від 140 до 490 гривень.

Фото з офіційного сайту Lords of the Sound 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору