× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Голову Козятинської районної ради судитимуть через хабар

Прокуратура Вінницької області скерувала до суду обвинувальний акт відносно голови районної ради та керівника приватного підприємства, які змовились, аби отримати хабар від перевізників.

Повідомляється, що голова Козятинської райради та керівник одного підприємства вступили у злочинну змову, щоб створити умови для отримання грошей від перевізників каоліну з Жежелівського каолінового кар’єру на товариство у м. Козятин. Про це стало відомо ще в листопаді минулого року. Головою Козятинської районної ради з 20 листопада 2015 року є Віктор Слободянюк.

Зокрема, голова райради, використовуючи владні повноваження, системно перешкоджав суб’єктам господарювання у здійсненні вантажних перевезень новозбудованою автомобільною дорогою у м. Козятин, вимагаючи з перевізників неправомірну вигоду в сумі 95 тисяч гривень. Ці кошти мали бути передані йому через посередника – директора малого підприємства, – заначають в прокуратурі. 

Під час проведення обшуку за місцем проживання посередника, було виявлено та вилучено частину хабаря в сумі 45 тисяч гривень, які він мав передати голові Козятинської районної ради задля припинення подальшого перешкоджання господарської діяльності перевізників.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 5 ст. 27 – посібництво в отриманні неправомірної вигоди вчинене за попередньою змовою групою осіб та  ч. 3 ст. 368 КК України – отримання неправомірної вигоди вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище за попередньою змовою групою осіб.

Додамо, що  ч. 3 ст. 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Фото – Управління захисту економіки у Вінницькій області

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору