× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Головні вінницькі новини дня: ситуація з кором, електронний квиток стає ближчим та боротьба з «наркорекламою»

Дайджест головних новин дня – у новій регулярній рубриці відсьогодні на Vежі. 

Про ситуацію з кором на Вінниччині

Сьогодні, 16 січня, після першого випадку смерті від кору на Вінниччині, на спеціальному прес-брифінгу розповіли про ситуацію із захворюваністю на кір та способи вбереження від хвороби. Наразі, у Вінницькій області є 36 тисяч доз вакцини для щеплень не лише групи ризику, але й всіх охочих.

У Вінниці чоловіка не пустили до суду: він викликав поліцію, яка з’ясувала, що чоловік – у розшуку

Вранці невідомий чоловік намагався потрапити до приміщення вінницького міського суду, куди його не пускали. Він викликав поліцію, яка приїхала та з’ясувала, що чоловік перебуває у розшуку. Чоловіка доставлено до відділку для з’ясування всіх обставин.

Впровадження е-квитка у Вінниці

Сьогодні стало відомо, що у лютому з Чеської Республіки має прибути перше обладнання для впровадження е-квитка у громадському транспорті Вінниці.

Петиція про замалювання «наркореклами»

16 січня вінничанин зареєстрував петицію, в якій пропонує художникам і студентам замалювати «наркорекламу» на вулицях міста. Для розгляду петиція має набрати 350 голосів до 29 січня.

 

З’явилася гаряча лінія Vежі

Відсьогодні ми перезапускаємо нашу “гарячу лінію”! Відтепер з нами можна зв’язатися та відправити повідомлення про важливі події в місті, екстрені ситуації, відео та фото незвичайних подій, свідками яких ви стали за номером 098 884 00 88 . 

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору