× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Голова КВУ Вінниччини прогнозує явку виборців в області на рівні 50-55%

Станом на 12:00 у Вінниці проголосувало 16% виборців. Такі цифри, на думку голови вінницького осередку Комітету виборців України, можуть свідчити про те, що у підсумку явка вінничан на дільниці складатиме 50-55%.

По це Владислав Телень розповів сьогодні, 21 липня, під час прес-конференції щодо перебігу голосування.

– Якщо ми згадаємо цифри першого і другого туру президентських виборів, то на 11-ту годину – бо там явка збиралася на 11-ту годину – було трохи більше 15%, – сказав Владислав Телень. – На мій погляд, це вказує на те, що явка буде дещо меншою, ніж під час президентських виборів. Але побачимо, можливо всі активні громадяни вже проголосували. Я вважаю, що явка буде 50-55%.

Також Владислав Телень прокоментував повідомлення про те, що члени виборчої комісії на ділньниці у Медичному університеті підписали підсумкові протоколи вже об 11:00. За словами Теленя, правопорушення у цьому випадку не виявлено.

– Як нам пояснили, кожен член комісії по Закону має право отримати примірник протоколу після складання його, після підрахунку голосів. Щоб нічого не втратити, ніякої інформації – кожен член комісії вже отримав свій примірник і він туди вписав тільки першу цифру – скільки бюлетенів було отримано на виборчій дільниці на початок дня голосування. В принципі, якщо як вони сказали, що більше жодної інформації в протокол не вносили – це не порушення, але не треба було робити так демонстративно, щоб викликати, скажімо, якісь сумніви у спостерігачів і людей, які випадково могли потрапити на дільницю і не розуміли, що відбувається.

Також Владислав Телень  зауважив, що з понад 29 тисяч виборчих дільниць, 1 600 – розташовується саме на Вінниччині.

Нагадаємо, що на Вінниччині зафіксували факт масового підкупу виборців. 

Читайте також: Парламентські вибори 2019: інформаційний марафон. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Читайте також: Стали відомі перші дані по явці виборців на Вінниччині

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору