GoldenHurdles-2017: у Вінниці відбувся перший в Україні турнір з бар’єрного бігу. ФОТО

Перший в Україні турнір із бар’єрного бігу GoldenHurdles відбувся у Вінниці сьогодні, 20 травня, із нагоди Дня Європи та у рамках спортивного фестивалю «Сила міст – 4». 

О 15:15 розпочався турнір з бар’єрного бігу серед дорослих, у якому взяли участь 20 найкращих легкоатлетів України: учасників Олімпійських ігор та чемпіонатів світу, переможців та призерів чемпіонатів Європи, членів національної збірної команди України з легкої атлетики.

Висота чоловічих бар’єрів на дистанції 110 метрів – 106,7 сантиметрів, у жінок на дистанції 100 метрів з бар’єрами – 84 сантиметри. На 200-та метрах висота бар’єрів буде нижчою – це пов’язано з дуже високою швидкістю пробігання дистанції.

         

За результатами змагань було визначено призерів. У забігу на 100 метрів серед жінок: Плотіцина Анна (Київ) – 1-ше місце, Яновська Олена (Вінниця) – 2-ге місце, Анна Чубковцова (Київ) – 3-тє місце.

У забігу на 200 метрів серед жінок: Вікторія Ткачук (Хмельницький) – 1-ше місце, Олена Яновська (Вінниця) – 2-ге місце, Анна Чубковцова (Київ) – 3-тє місце.

За результатами змагань серед чоловіків: Артем Шаматрін (Дніпро) – 1-ше місце, Кирило Чорномаз (Київ) – 2-не місце, Сергій Копанайко (Київ) – 3-тє місце.

            

Нагороджувати спортсменів приїхали власною персоною Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Тетяна Самойленко.

Фото Андрія Завертаного та Ольги Мірошниченко

             

                     

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору