× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

GO Highway стає ближчим: цього року на Вінниччині відремонтують понад 30 кілометрів євромагістралі

Вісім  ділянок траси М-12, що пролягає через Вінницьку область та стане частиною транснаціонального транспортного коридора «Гданськ-Одеса», відремонтують у 2017 році.

GO Highway – автобан, що поєднуватиме українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Виконуючий обов’язки керівника «Укравтодору» поляк Славомір Новак розповів виданню «Економічна правда» про початок будівництва дороги «Гданськ-Одеса». У інтерв’ю виданню пан Новак відзначив, що Польща свою частину робіт виконала: побудовано автобани до кордону.

  • У 2017 році повністю завершимо ремонт ділянки між Львовом і Тернополем, – каже про ремонтні роботи GO Highway в Україні керівник «Укравтодору». – Вже почали масштабні роботи у Вінницькій та Хмельницькій областях. Скоро підпишемо договір з китайською компанією, яка виграла тендер на реконструкцію дороги, фінансування — кредити МФО, далі буде Черкаська область.

Він також виразив сподівання, що новий коридор Go Highway буде зроблений за кілька років.

  • Паралельно ми підписали договір з італійськими інженерами, які робитимуть технічні дослідження для будівництва автобану між Краковцем, Львовом через Умань на Одесу, через Умань до Кропивницького та до Миколаєва. Строк завершення робіт за цим проектом – кінець 2018 року.

Як розповіли Vежі в Службі автомобільних доріг області, через Вінниччину протяжність автомобільної дороги М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», що входить до маршруту Go Highway, складає 185,4 кілометрів. В поточному році планується відремонтувати вісім ділянок цієї дороги загальною протяжністю 31,045 кілометрів.

Нагадаємо, що на будівництво автобану з Польщі наприкінці липня було виділено з держбюджету 800 мільйонів гривень.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору