Гніванська лікарня отримала нове обладнання зі Сполучених Штатів

Нове сучасне обладнання з США отримала міська лікарня у Гнівані. Допомогла у цьому американська благодійна організація. 

Нове обладнання забезпечить комфортніші умови для обстеження пацієнтів та покращить лікування, повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації. На таку допомогу у Гнівані чекали майже півтора роки, її передали з благодійної організації «International Headquarters».

– Отримання необхідного устаткування відбулось завдяки злагодженій співпраці та зусиллям Гніванської міської об’єднаної територіальної громади. Дуже приємно, що на сьогодні триває взаємодія ОТГ з громадянами, які проживають за кордоном. Благодійна допомога вартістю близько мільйона доларів також включає обладнання для проведення магнітно-резонансної томографії, що сприятиме покращенню рівня медичних послуг в місцевій лікарні, – розповів заступник голови ОДА Олександр Крученюк.

Як повідомляють на сайті Гніванської міської ради, вантажівка з медичним обладнанням протягом двох годин не могла заїхати на територію міської лікарні, а митники, які описували устаткування, були шоковані від кількості допомоги та його вартості.

– За їх стаж служби (не один десяток років) така благодійна допомога вперше – контейнер об’ємом майже в 70 кубічних метрів був завантажений під самісінький верх! Все обладнання вивантажено та опломбовано до закінчення процедури розмитнення. Попереду керівництво міста та лікарні чекає тривала та наполеглива робота із сертифікації, монтажу та налаштування обладнання, – йдеться на сайті.

Щоб отримати нове обладнання ще минулого року у США підписали довгострокову тристоронню угоду про співпрацю між Гніванською міською об’єднаною територіальною громадою, радником консула з питань культури та економічних зв’язків Анатолієм Кучером, а також з керівником благодійної організації «International Headquarters» В. Дугласом Джексоном.

Фото з сайту Вінницької ОДА та Гніванської міської ради

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору