× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Глобальні питання у простій формі: вінничан кличуть на квест «Цілі сталого розвитку ООН»

У Вінниці відбудеться квест, темою якого є «Цілі сталого розвитку». Учасникам потрібно буде пройти 17 локацій, вирішуючи завдання, що стосуються таких питань як гендерна рівність, якісна освіта, збереження енергії та низки інших.

Квест «Цілі сталого розвитку ООН» у Вінниці влаштує команда «City Day Quest», а співорганізатором є місцева громадська організація «Джерело надії». Вінниця стане третім містом в Україні, де відбудеться такий захід.

Як розповіла Vежі Даніель Янова, комунікаційний менеджер ГО “Джерело надії” квест полягає у проходженні 17 локацій квесту, де на кожній учаснику буде запропоновано вирішити питання стосовно тієї чи іншої Цілі.

Йдеться про ключові напрямки розвитку країн на період від 2015 до 2030 року, яких сьогодні дотримуються всі країни світу. Зокрема, це подолання бідності, якісна освіта, чиста вода та належні санітарні умови, гендерна рівність тощо.

Цілі сталого розвитку (ЦСР), яких на сьогодні дотримуються всі країни світу, встановлюють власні показники розвитку і включають 17 цілей і 169 конкретних завдань. Перелік ЦСР був офіційно затверджений на засіданнях Генеральної Асамблеї ООН в кінці вересня 2015 року.

Тож 18 серпня на Європейській площі вінничани зможуть спробувати вирішити проблеми, пов’язані з Глобальними цілями, особисто. Адже, як зазначили організатори, «обізнаність у ситуації є першим кроком до її подолання».

– Квест буде складатися з 17 станцій, кожна з яких відповідатиме за певну ціль сталого розвитку, – каже Даніель Янова. – Його учасники шукатимуть відповідь на різні питання: як розподілити бюджет родини, яких правил потрібно дотримуватись, аби зберегти своє здоров’я, а також обговорюватимуть дії щодо збереження енергії та інше. За кожне завдання учасникам даватимуть наліпки, які наприкінці можна буде обміняти на призи від ООН (футболки, блокноти, ручки).

У «City Day Quest» також зазначили, що не зважаючи на те, що у квесті будуть підняті дуже важливі та серйозні питання, цікаво буде усім: дітям, студентам, батькам, навіть бабусям із дідусями.

Щоб стати учасником квесту, потрібно зібрати команду від 2 до 5 людей. Водночас організатори зазначають, що зробити це можна буде й у день самого квесту.

Квест «Цілі сталого розвитку» триватиме з 12:00 до 15:00. Зареєструватися на нього можна ТУТ, або ж прийти на Європейську площу в день квесту та зареєструватися вже там.

Фото – зі сторінки події у Фейсбук

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору