× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Генштаб показав фото з повітря місця пожежі біля арсеналу в Калинівці. ФОТО

Станом на 13:20 осередки загоряння на військовому арсеналі поблизу Калинівки локалізовані, нових не спостерігається. Наразі продовжуються заходи з ліквідації наслідків пожежі, після чого буде розпочато розслідування причин надзвичайної ситуації. 

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, наразі на місці присутні поодинокі задимлення території. “На місці події працюють оперативна група на чолі з першим заступником начальника Генерального штабу ЗС України, фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Загрози для військовослужбовців та місцевих жителів немає”.

Крім того оперативна група Генерального штабу здійснила обліт території загоряння та опублікувала відповідні фото.

Нагадаємо, що інформація про пожежу поблизу військового арсеналу надійшла сьогодні близько 11:30. Місцеві мешканці побачили дим в районі військової частини та почули поодинокі вибухи. На місце події відразу виїхали представники обласної влади, правоохоронці, військові та надзвичайники. У місцевих навчальних закладах була здійснена евакуація дітей, позаяк Калинівська РДА повідомила про небезпеку надзвичайної ситуації, а в районі військової частини поліцією тимчасово був обмежений рух транспорту.

Пізніше Міністерство оборони України повідомило, що загалом на території пролунало шість вибухів, ситуація перебуває під контролем, небезпеки для цивільних немає, а постраждалих внаслідок події вдалося уникнути.

Нагадаємо, що майже рівно два роки тому, 26 вересня 2017 року на військовому арсеналі біля Калинівки здетонували боєприпаси. Тоді ЗСУ втратило майже 20 тисяч тон боєприпасів, було пошкоджено понад 2000 будинків у селах Калинівка, Павлівка, Медвідка, Сальник, Дорожнє, 30 тисяч мешканців навколишніх сіл евакуйовано, а лише з державного бюджету було виділено 100 мільйонів гривень для подолання наслідків вибухів.

Читайте також: Сканування сітківки ока, тепловізори і стандарти НАТО: якими будуть нові сховища на калинівському арсеналі. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Пожежа на військових складах у Калинівці. ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ

Читайте також: Доба після вибухів: що відбувається зараз у Калинівці та Павлівці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Без вікон у передчутті зими: як живе село під артскладами за місяць після вибухів

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору