Форум «Agro Vin 2017»: у Вінниці говоритимуть про інвестиції та інновації у агробізнесі

12 та 13 жовтня у Вінниці відбудеться Форум «AgroVin 2017». Захід буде цікавим для власників та керівників аграрних та харчопереробних підприємств. Реєстрація триває до 5 жовтня.

На Форумі мають виступити 25 спікерів – фахівців агропромислового сектору, представників міжнародних донорських організацій та відвідають 150 учасників, потенційних партнерів та інвесторів, представників місцевої влади. На гостей очікує дводенний захід, в рамках якого відбудуться зустрічі В2В, агротур по сільськогосподарським та харчопереробним підприємствам Вінницької області та панельні дискусії на такі теми:

  • Презентація державних та міжнародних програм підтримки агробізнесу
  • Стан та перспективи розвитку агропромислового сектору України
  • Презентації успішних кейсів та інновацій у с/г: професійне бджільництво, органічне вирощування та виробництво еко-продуктів, тепличне господарство, плодоовочівництво, інноваційне фермерство
  • Презентації інноваційних рішень і механізмів у переробці та с/г машинобудуванні, IT-технології в с/г

Форум пройде 12 та 13 жовтня в комплексі відпочинку “Гостевія” (10 км від Вінниці по Київській трасі, Стрижавка, Вінницька область).

Участь в заході є безкоштовною для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Перевага надаватиметься власникам та керівникам аграрних та харчопереробних підприємств. Реєстрація триває до 5 жовтня за ЦИМ посиланням, а також за тел. +38(097) 505-80-50 або на електронну пошту: bsc.vinnytsia@gmail.com.

Форум організовується Центром Підтримки Бізнесу м. Вінниці на базі Вінницького Клубу ділових людей за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Детальніше про Форум читайте за ЦИМ посиланням.

Автор: Тетяна Панкратьєва

Поділитись публікацією
Вгору