× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Фойє вінницького кінотеатру “Родина” вперше за 30 років капітально ремонтують. ФОТО

Сьогодні ремонтні роботи у кінотеатрі майже завершені, залишилось лише облаштувати вбиральню для людей з інвалідністю. Замість яскравих малюнків на стінах та старих крісел тепер у приміщенні стриманий дизайн та сучасніший вигляд.

Ремонт розпочався ще у вересні. Якщо раніше фойє кінотеатру було у яскравих відтінках, то наразі його змінили на лаконічний сірий. Також прибрали старі меблі та диско-кулю зі стелі. Замість старих малюнків тепер на стінах фотографії відомих акторів та афіші фільмів. До речі, не лише українських, а й зарубіжних. Серед усього, також оновили стелю, підлогу та освітлення.

Місце, де раніше стояв акваріум, нині порожнє. Цікавимось у директорки кінотеатру “Родина” Галини Боднар чи планують його повертати.

– Акваріум зняли, поки тривають ремонтні роботи. Просто, щоб рибки не пропали, тому що тут і пил, і сміття було багато. Потім будемо планувати чи ще буде він (акваріум – ред.).

За її словами, востаннє приміщення так капітально ремонтували орієнтовно у 1989 році, з того часу колектив кінотеатру лише підтримував його вигляд, робив косметичний ремонт та підфарбовував, де було потрібно.

– Хочеться подякувати керівництву міста та міському голові Сергію Моргунову, адже завдяки його ініціативі у нас тут такий ремонт. Хоча кінотеатр ніби й піщинка у нашому місті, але він не залишається непоміченим, – розповіла Галина Боднар. – Ми робили проект раніше, думали, розподіляли… В міській раді директор департаменту культури (Максим Філанчук – ред.) затверджував, ми погоджували все з керівництвом. Ось так всі думки поєднували та узгоджували.

Для прикладу, так виглядало фойє кінотеатру до ремонту:

Галина Пилипівна розповідає, що відвідувачі вже схвально відгукувались про оновлення кінотеатру. Кажуть, що у приміщенні стало чистіше, затишно та гарно.

– Кажуть, що класно, по-сучасному. Коли заходиш у фойє, то тут дійсно присутня атмосфера, що приходиш до кінотеатру.

Завершити ремонтні роботи планують до 23 листопада, коли у кінотеарі буде прем’єра фільму “Вірю. Чекаю. Молюся” та зустріч із режисеркою Катериною Стрельченко. До речі, перегляд фільму заплановано на 18:00, вхід – вільний.

Наразі ще залишається лише доробити вбиральню для людей з інвалідністю. Щодо робіт на майбутнє, то у “Родині” не відмовилися б оновити апаратуру та облаштувати світлову рекламу на вулиці та всередині приміщення.

Нагадаємо, що раніше у кінотеатрі “Родина” вже капітально відремонтували глядацьку залу та встановили новий екран.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екран з Голландії, британські монети та зелені крісла: кінотеатр «Родина» відкриває «секрети» ремонту. ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото Андрія Завертаного

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору