× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Firefighter Combat Challenge: у Вінниці відбудуться змагання рятувальників на підтримку колеги Сергія Довганя

14 серпня у Вінниці відбудуться  благодійні змагання –  Firefighter Combat Challenge на підтримку рятувальника, підполковника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області Сергія Довганя, який бореться з важкою хворобою.

Про це повідомляється на сторінці організаторів заходу на Facebook.

У програмі заходу обіцяють видовищні виступи рятувальників області, дитячі екскурсії у світ професії рятувальника, яскраві фотозони, смачну польову кухню, ексклюзивні футболки та еко-сумки і багато іншого.

Діти зможуть запастися яскравими селфі і ближче познайомитися з професією рятувальника, а кожен дорослий у міру своїх можливостей підтримати благодійну місію свята. Ваша присутність та енергетика важливі!  Беріть рідних і друзів! Приходьте! 

, – запевняють організатори.

«Firefighter Combat Challenge» –  змагання з професійної підготовки пожежників,  міжнародний спортивний турнір, у якому беруть участь рятувальники з усього світу. Перемагає той, хто впорається з усіма завданнями найшвидше. Основна мета «Firefighter Combat Challenge» полягає у сприянні фізичній підготовці пожежників.

Нагадаємо, що рятувальник Сергій Довгань бореться з рідкісною важкою хворобою, яка супроводжується тромбозом вен печінки. На операцію з трансплантації, якої чоловік потребує терміново, потрібно зібрати  125 тисяч доларів.

Firefighter Combat Challenge відбудеться 14 серпня з 9.00 до 16.00 на території Вищого професійного училища ЛДУ безпеки життєдіяльності (вул. Генерала Арабея, 7 – мікрорайон «Корея»).

Вхід вільний.

Фото зі сторінки організаторів заходу

Відео: ДСНС України

Читайте також: Врятувати рятувальника: у Вінниці збирають кошти на лікування бійця ДСНС

«Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED»

Автор: Вероніка Перепелиця

Поділитись публікацією
Вгору