Фіналісток «Міні Міс та Міні Модель Вінниця-2017» навчатимуть робити шоу з полотнами

Із 90 учасниць обрали 30 претенденток, які змагатимуться у конкурсах талантів та дефіле на здобуття головної премії.

Кастинг на участь «Міні Міс та Міні Модель Вінниця -2017» тривав два місяці. Дівчата віком від 5-ти до 15-ти років з Вінниці та області, щоб вразити журі переважно танцювали, а  ще співали, декламували та показували гімнастику на полотнах.

Згодом протягом двох тижнів, з 20 серпня по 2 вересня, фіналістки ходитимуть на репетиції, майстер-класи, фотосесії, відеозйомки, екскурсії. А розпочнуть з вечірки-знайомства «Дружба», де, за словами організаторів, учасниці мають здружитися.

Як розповіла організаторка конкурсу, директорка модельного агентства Princess Ярослава Позднякова, “Міні Міс” це конкурс талантів, тоді як “Міні Модель” – конкурс дефіле.

Наприклад, свої таланти показуватимуть також шість фіналісток із районів, а от вміння дефілювати – як і учениці школи моделей, так і ті, хто вперше вийде на подіум. Таких учасниць, за словами організаторки, 50/50.

  • Для перемоги в конкурсі талантів потрібне яскраве шоу від яких у глядачів та журі будуть мурахи по тілу, – ділиться секретом перемоги для учасниць Ярослава Позднякова. – А переможниця це та дівчинка, яка отримуватиме задоволення від перебування на сцені, буде відкритою, усміхненою, щасливою та впевненою в собі.

Фінал ювілейного п’ятого конкурсу міні-краси відбудеться у вересні.  Тоді журі визначатиме, хто отримає  два Гран Прі «Міні Міс-2017» та «Міні Модель-2017», а також трьох переможниць у різних вікових категоріях.

 

Фото minimiss-vn.com.ua

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією